GROMDA | LIROY: Podwórko i ulica to są gołe pięści. Milicja, 10 na osiedlu, lata 90-te w Polsce.

Jak oprawiłeś jakiegoś chłopa, albo on ciebie to nikt nie latał na milicję. Całe osiedle pilnowało swoich ludzi. I nikomu nic się nie działo… dzisiaj to jest popieprzone. Kiedyś były zasady takie jak coś powiedziałeś to tak miało być… dzisiaj jak coś powiedziałeś to po prostu powiedziałeś.

GROMDA 14 – KUP PPV – https://gromda.tv
08.09.2023 – LIVE on PPV on https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

GROMDA: Walki na gołe pięści
Nie ma miękkiej gry.
#GROMDA #GROMDA14 #lata90 #bareknuckle #fights

Please go to Gromda Fight Club YouTube Channel to read full article.